JAKOŚĆ

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo i jakość naszych produktów. Dlatego wyposażyliśmy nasze laboratorium analityczne w kompetentny zespół fachowców oraz specjalistyczny sprzęt, by móc na każdym etapie produkcyjnym czuwać nad parametrami wyrobów oraz kontrolować przebieg procesów technologicznych. Naszym celem jest zagwarantowanie najwyższej jakości produktów zgodnie z polskimi i europejskimi standardami.

Skupowane przez nas surowce są badane każdorazowo już na wstępie pod kątem zanieczyszczeń oraz poziomu wilgotności. Dzięki temu selekcjonujemy zboże w celu jego konkretnego zastosowania na dalszym etapie produkcji, co ułatwia także późniejszą kontrolę suszu wywarowego DDGS. Prowadzimy stałą analizę parametrów procesu obróbki zbóż, zacierania, fermentacji oraz destylacji.

Do produkcji używamy wyłącznie sprawdzonych drożdży, enzymów oraz odczynników. Za pomocą chromatografu gazowego jesteśmy w stanie badać większość związków występujących w wytwarzanym alkoholu, co gwarantuje pełną kontrolę nad produktem końcowym